رفتن به بالا

رصدخانه فرهنگی اجتماعی سلام دزفول

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۷ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 16 April

به گزارش سلام دزفول به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه، شامگاه شنبه ۱۸ دی ماه فیلم “دمشق فلش دزفول”، بخشی از زندگینامه جانباز شهید مدافع حرم امین منوچهری با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول اکران شد. علی فرهمند پور در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از عوامل این فیلم، اظهار کرد: هنرمند […]

به گزارش سلام دزفول به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه، شامگاه شنبه ۱۸ دی ماه فیلم “دمشق فلش دزفول”، بخشی از زندگینامه جانباز شهید مدافع حرم امین منوچهری با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول اکران شد.

علی فرهمند پور در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از عوامل این فیلم، اظهار کرد: هنرمند کسی است که از کمترین‌ها، بهترین‌ها را ایجاد می‌کند. عوامل تهیه فیلم دمشق فلش دزفول علی رغم وجود برخی کمبودها خالصانه پای کار ماندند.

وی افزود: این اولین فیلم زندگی شهید مدافع حرم شهرستان دزفول بود که دومین و سومین فیلم نیز در آینده‌ای نزدیک اکران خواهند شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: چهارمین فیلم که متعلق به شهید زلقی است در حال گذراندن مراحل تولید است.

وی ادامه داد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌هایی که در حوزه فیلم سازی در شهرستان شاهد هستیم فرهنگ ایثار و شهادت را نسل به نسل انتقال دهیم.

علی فرهمندپور تصریح کرد: حیف است که در دزفول مجتمع فرهنگی داشته باشیم و از وجود آن بهره کافی را نبریم از این‌رو لازم است همه در راستای شکوفای این هنر و استعداد در شهرستان گام برداریم.

در پایان این مراسم از عوامل فیلم دمشق فلش دزفول تجلیل و قدردانی شد.

اخبار مرتبط